Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

KEDY vymeniť ?

Ak budete chcieť nastrelené náušnice vymeniť, tak doporučujeme nasledovne : prvotné hojenie trvá 2 týždne, konečné zahojenie je za do 2 mesiacov až rok. U kojencov a malých detí nedoporučujeme výmenu skôr ako za 6 -8 týždňov,
ešte lepšie neskôr.

Väčšinou nebývajú problémy. Len občas sa stáva, že chcú rodičia vymeniť náušničky za svoje skôr a keď dierka nie je ešte dostatočne zahojená, tak môže  krvácať trochu a vtedy z obavy o bolesť dieťatka nevedia novú náušnicu  zasunúť. Ak sa  hneď nedá naspäť  tá nastreľovacia, alebo nezasunie nová, dierka sa rýchlo stiahne, zarastie a musí sa počkať na zahojenie cca 1 mesiac a potom jedine nastreliť znova. Je to škoda, tak radšej doporučujeme, aby ste boli trpezlivý pri starostlivosti a hojení. 

Naše nastreľovacie náušnice sú praktické, moderné a pekných tvarov. Ich výmena nie je nutná, môžete ich mať aj dlhodobo. Nemusíte kupovať a hneď za  nové vymieňať, ako je zvykom hlavne u bábätiek. Ale samozrejme je to na Vás.

Nové náušničky, ktoré budete nasadzovať, je vhodné presterilizovať. Pokiaľ možnosť sterilizácie nemáte, vložte ich do vody a varte min 20min. Naloženie do liehu je absolútne nevhodné (lieh iba dezinfikuje ).Prevarením zamedzíte tak prenosu infekcie do čerstvej dierky. Prvý rok, by dierky nemali byť bez náušníc (max. pár hodín), môžu rýchlo zarásť.