Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

PREČO nastreľovanie u bábätiek ?

VÝHODY prečo nastreliť a nie prepichúť.... A čo robiť, ak nás chcete navštíviť

Pokiaľ sa zaoberáte otázkou, či svojmu dieťaťu nastreliť náušnice, alebo nechať klasicky prepichnúť ihlou, mohli by Vám pri rozhodovaní pomôcť nasledujúce výhody nastrelenia :

* minimálna bolestivosť,
* budúce miesto vpichu sa dá presnejšie určiť,
* veľmi dobré hojenie bez komplikácií (vo väčšine prípadov bez hnisania)
* jednoduché ošetrovanie nastrelených dierok,
* pri nastrelení nedochádza k žiadnemu krvácaniu,
* samotné prevedenie je veľmi rýchle,
* dierka po nastrelení je dokonale rovná (oproti pichaniu ihlou),
*deti procedúru znášajú lepšie než prepichnutie klasickou ihlou.

Ak ste sa rozhodli dať si u nás v Salóne Pink nastreliť svojmu bábätku alebo dieťatku náušnice, tak robíme túto službu na počkanie, nakoľko s bábätkom je ťažšie dodržať presný čas. Stačí v ten deň zavolať po 9.00 a overiť si, či v ten deň nastreľujeme a kedy by bolo najlepšie prísť, ak nemáte  veľa času na čakanie. Nečaká sa bežne dlho, väčšinou hneď, alebo  do pár minut, max do pol hodinky, podľa práce. Keď prídete, vyberiete si z našich nastreľovacích náušníc, ktoré používame do špeciálnych pištolí, na to určených. Vaše náušnice si nenoste, neprepichujeme s nimi. Ak chcete prepichnúť, tak u detskej lekárky. Ani už použité náušnice neaplikujeme. Naše sú sterilne balené, a tým pádom nedochádza k infekcii. Vysvetlíme vám starostlivosť a ošetrenie.

Ak vám bude niečo nejasné, zabudnete alebo sa vyskytne nejaký problém, tak nás hneď radšej kontaktujte, aby ste vyhli zbytočným komplikáciam.  Väčšinou nebývajú problémy. Len občas sa stáva, že chcú rodičia vymeniť náušničky za svoje a keď dierka nie je ešte dostatočne zahojená, tak môže  krvácať trochu a vtedy z obavy o bolesť dieťatka nevedia novú náušnicu  zasunúť. Ak sa nedá naspäť  a nastreľovacia, alebo nezasunie nová, dierka sa rýchlo stiahne, zarastie a musí sa počkať na zahojenie cca 1 mesiac a potom jedine nastreliť znova. Je to škoda, tak radšej doporučujeme, aby ste boli trpezlivý pri starostlivosti a hojení. Aj tieto naše náušničky sú vkusné a moderné.

Tešíme sa na stretnutie, nemajte obavy, spolu to zvládneme a vaša princeznička bude mať pekné náušničky

037-6524112 RECEPCIA  SALÓN PINK   pondelok - piatok  9.00 - 17.30

0905 630 444