Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

TIP 4 : BLOND pristane každej žene...

4. BLOND ODTIEŇ PRISTANE KAŽDEJ ŽENE

Možno nebudete na začiatku so mnou súhlasiť, lebo ste o tom presvedčené, že vám sa určite nehodí. Ale dovolím si to tvrdiť len na základe mojich dlhoročných skúseností a zo spokojnosti našich zákazníčiek, ktoré to už vyskúšali a asi by už nemenili.Samozrejme vývoj blond odtieňa nie je jednodňovou záležitosťou.Aj keď to je u nás možné.:), Skôr ale doporučujem postupné zosvetlovanie pomocou vždy použitia svetlejšieho odtieňa farieb, kombináciou s rôznymi melírovacími technikami. Je to proces,ktorý môže trvať aj rok,dva ,tri... Medzi tým je žena vždy iná, čiže má stále zmenu, postupne si popri tom zvyká na svoj zakaždým iný odtieň, ktorý nie je hneď blond,ale vždy je svetlejší.

Podstatné je vybrať ten správny odtieň a svetlosť blond,ktorý vám pristane.Blond nie je len snehovo biela.Je to velmi veľká škála odtieňov, z ktorej vám určite minimálne jeden pristane.Z obchodu poznáte názvy ako napríklad piesková, ľadová, karamelová, zlatá.Z profesionálne pohľadu tieto odtiene rozdeľujeme hlavne na studenú, teplú a neutrálnu blond. Získavame ich namiešavaním rôznych odtieňov a pigmentov a výsledok môže byť veľmi luxusný a originálny.

Keď vidíme na ulici blondínu bežne ju registrujeme ako ostatné iné ženy.Ale keď niekedy zbadáte blondínu a zaujme vás, je v tom krásny odtieň jej blond a zdravý vzhľad vlasov. Verte mi, že tú farbu si sama neurobila farbou z obchodu ale zveruje sa do rúk profesionálov a náležite sa o svoje vlasy aj stará.

A ešte na záver k BLOND. Táto farba má aj omladzujúce účinky, a hlavne vekom, ako sa línie tváre zvýrazňujú a zostrujú, začínajú sa tvoriť vrásky, tak blond zmäkčuje výzor ženy, rozjasňuje tvár a dáva svieži vzhľad. Stačí aj pár prameňov, tak PREČO TO NEVYSKÚŠAŤ ??? :)))

Autor príspevku: Zuzka
Pridané: 01.01.1970, 01:00
Okrem krásnych vlasov si môžete nechať spraviť aj pedikúru http://www.pedikurasupova.sk Reagovať
Autor príspevku: test
Pridané: 01.01.1970, 01:00
test Reagovať