Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

TIP 1 : Prečo vám farba z obchodu zle chytá na vlasy ?

TIP 1. PREČO FARBY NA VLASY Z OBCHODU NECHYTAJÚ TAK AKO BY STE CHCELI ?

Každá žena, ktorá si ide kúpiť farbu na vlasy, má určitú predstavu, ako by mala jej budúca farba vlasov vyzerať. Príde do obchodu a hľadá podľa obrázkov pekných modeliek s krásnymi vlasmi a farbami, ktoré sú na krabičkách. Jedna krajšia, ako druhá...,množstvo značiek k výberu,...Ktorú si len vybrať? Nakoniec nájde tu svoju vysnenú, príde domov a vlasy si zafarbí. Po vysušení zistí, že ten odtieň nie je vôbec taký ako chcela, na šedivé vlasy nechytá ako sľubovali, alebo len krátkodobo,... A takto sa to opakuje dookola...Raz sa niekedy stane,že natrafí na svoju predstavu, farba ma ten správny odtieň a potom už radšej neexperimentuje.Vtedy dlhú dobu radšej používa ten jeden odtieň,tu istú značku v domnení,že je to to najlepšie. Neprichádza dlhodobo žiadna zmena, žiadny nový imidž - pre istotu...

Možno že je to aj váš prípad a možno že navštevujete šikovnú kaderníčku a tento problém nemáte.

Prečo tak ale je ?

Odtiene v skutočnosti sú také , ako na obrázku, ale každý výrobca ich zaručuje vtedy, ak sú vaše vlasy nefarbené, zdravé, strednej hrúbky a hustoty, v odtieňoch najčastejšie svetlohnedej alebo tmavý blond.Proste ideálne!

Priznajme si, ale ktorá z nás také vlasy má ?

Najčastejšie už vlasy máme farbené,iný odtieň vyrastených, iný v dľžkach, iný na koncoch. Jedna máme vlasy rovné,jedna vlnité, kučeravé, tenké, hrubé, riedke, husté, mastné, suché...Aj percento šedivých vlasov má každá iné, alebo už aj úplne šedivé.

Tieto individuálne faktory a rozdiely vo vašich vlasoch neberie výrobca do úvahy.Možno si to mnohé z vás ani neuvedomujú, ale verte mi, je to tak.To je odpoveď na vaše najčastejšie otázky,prečo vám farby na vlasy z obchodu nechytajú tak ako by mali a je na krabičke vyobrazené.

Pokračovanie o farbách, farbení na budúce...