Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

PIERCING

Piercingy na všetky časti tela

Piercing v našom Salóne Pink robíme už od roku 2001 ako prvý v Nitre. Naše dlhoročné skúsenosti sú zárukou správnej aplikácie ozdoby, hygieny a sterility. Používame jednorázové ihly a pomôcky.

Predávame aj ozdoby a šperky z chirurgickej oceli a titánu1.triedy, UV plastu, bioplastu, atď., rôznych veľkostí, tvarov, farieb a dľžok, ozdobné krúžky clic clac.

Odborne vám poradíme, aký šperk je vhodný na prvé prepichnutie, ktoré si chcete dať, ako ošetrovať prepichnuté miesto a ako sa starať o svoj piercing. Môžete si u nás zakúpiť špeciálne dezinfekcie ProntoLind určené originál na dezinfekciu, s ktorými majú klienti výborné hojenie.

Ak si prinesiete ozdobu svoju, môže sa stať, že vám ju nebudeme môcť aplikovať, nakoľko nemusí zodpovedať dĺžka, hrúbka alebo kvalita. V obchode vám môžu podať zavádzajúce informácie, i keď nie možno naschvál, ale skôr z nevedomosti. A čo sa týka kvality, tak dosť často sa stáva, že je to treťotriedna oceľ, alebo aj obyčajná bižutéria.

Momentálne u nás stále prebieha AKCIA 1 + 1 . Znamená to, že ak si u nás kúpite piercingový šperk, tak druhý dostanete ZDARMA v tej istej hodnote.

Piercing aplikuje u nás v salóne žena, ak sa dámy rozhodujú  aj pre intímnejšie piercingy, nemusia mať obavy s hanblivosťou...

Info, o piercingu aj v AKCIÁCH, CENNÍKU.

Piercingy ukážky

Pozrite si naše piercing videá.   Typy piercingov, ktoré realizujeme.

 

Aktuálná akcia

 

Pink Stár