Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

Najčastejšie otázky pri nastreľovaní náušníc

Otázka

Kto si môže dať nastreliť náušnice?

Odpoveď

Nastreľujeme bábätkám , deťom, dospelým, aj starším ľuďom, ženám aj mužom. Proste všetkým :)

Otázka

Od akého veku nastreľujete bábätkám?

Odpoveď

Od narodenia nastreľujeme, prípadne doporučujeme po 1.očkovaní

Otázka

Môžeme si priniesť vlastné náušnice?

Odpoveď

Nie, pretože nastreľovacie sú typizované veľkosti z chirurgickej ocele a rôznych vzoroch, v striebornom aj zlatom prevedení, prispôsobené do nastreľovacej pištole.

Otázka

Kedy si môžem náušnice vymeniť?

Odpoveď

Najskôr by sa mohli aj po dvoch týždňoch , ale odporúčame 4- 5 týždňov. Vtedy by mali byť už úplne zahojené.

Otázka

Koľko stojí nastreľovanie náušníc?

Odpoveď

1.MODEL - náušnice rovnakej veľkosti priemeru rôznych tvarov a  farieb kameňa, ktoré už dlhodobo používame. Aplikujú sa                        pištoľou nastrelením.

                CENA 1ks  7, 00 EUR aj s nastrelením

2.MODEL - NOVINKA . Náušnice rôznych veľkostí, tvarov a farieb. Špeciálne modely aj pre malé slečny - napr. hellou kitty,                           motýliky, srdiečka, lienky, tiež možnosť objednávky aj iných modelov a aj briliantové a diamanty. Výhodou týchto                       náušnícjek aj že sú tenšie  od 1.modelu, čo znamená, že dierka bude menšia a nebude sa naťahovať a zväčšovať pri                   nosení ťažších náušníc v dospelosti, alebo v staršom veku. Aplikácia je inou pištoľou, len zatlačením do miesta                           aplikácie, menej citlivejšie.

                CENA 1 ks 15,00 EUR aj s nastrelením

3.MODEL - NÁUŠNIČKY pre BÁBATKÁ - Balenie v peknej krabičke, ktoré je vhodné aj ako DARČEK. Obsahuje samostatné                            náušničky, ktoré sú špeciálne pre bábätká, pretože sú aj kratšie aj menšíe, ako iné modely, nakoľko bábátko má                        malé  a tenké ušká. Pôsobia veími jemne a pekne. Máme rôzne tvary a farby. Balenie ďalej obsahuje dezinfekčnú                        vodičku, náhradné  uzávery a krabičku, kde môžete naušničky odložiť, ak budete chcieť vymeniť a spraviť si a vložiť                    fotečku bábátka s náušničkami. Bude mať na pamiatku ako Moje prvé náušničky

                CENA 1 balenia 33,00 EUR aj s nastrelením

 

 

 

Otázka

Treba sa objednať?

Odpoveď

Ak chcete bábätkám a malým deťom je to najlepšie, aby ste nemuseli s nimi čakať, ale nie je to nutné. Stačí si zavolať aj v ten deň ráno, keď chcete prísť a viete už, kedy sa Vám bude dať. Prípadne deň predtým a dohodneme sa približne. S babätkami je to nevyspytateľné...:)  U väčších detí a dospelých to nie je potrebné. Robíme to hneď, alebo na počkanie. Samozrejme, ale je tiež aj možnosť objednávky ak vám to vyhovuje.