Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

Trvalé tetovanie - cennik

Rozmýšľate nad TETOVANÍM...? Neviete ešte čo a na aké miesto...? Alebo to už máte všetko jasné, len  neviete , KDE alebo u koho si dať tetovanie SPRAVIŤ..?

Ak ste sa už rozhodli pre TETOVANIE, tak Vám chceme len poradiť, aby ste sa rozhodli správne.. Podstatná je HYGIENA a sterilita a tak isto aj KVALITA spracovania motívu, ktorý by mal byť jedinečný a pre Vás.  V SALÓNE alebo v súkromných podmienkach môže byť síce rozdiel niekoľkých eur, ale nakoľko je to jednorázové a na CELÝ  ŽIVOT..., tak by to nemalo rozhodovať až tak vo výbere.

U nás v Salóne  sa vždy dá CENA DOHODNÚŤ podľa veľkosti, postupnosti tetovania, náročnosti. Aj na základe Vašich možností a podľa toho koľko chcete investovať do Vášho tetovania.

Prečo si vybrať náš tetovací salón?

TETOVAŤ u nás v Salóne PINK sme začali v roku 2001 a boli sme  PRVÝ TETOVACÍ salón, ktorý  v Nitre vznikol .Zaručujeme 100 % HYGIENU a STERILITU. Používame jednorázové ihly a pomôcky a jedny z najkvalitnejších farieb na trhu schválené Ministerstvom zdravotníctva.Zákazníci sa na nás obracajú s DOVEROU už 17 ROKOV. Vážime si každého z Vás a snažíme sa o  Vašu spokojnosť.  Sme ústretový a  ochotný splniť Vaše POŽIADAVKY.

Náš tatér JOZEF SIROTEK má viacročnú PRAX  a skúsenosti z pôsobenia v PRAHE, kde absolvoval aj školu tetovania. Má umelecké sklony, talent, estetické cítenie a vie aj krásne KRESLIŤ. Je to  výhoda, lebo vie pre Vás pripraviť aj ORIGINÁLNY motív, alebo ho upraviť a prispôsobiť Vašim POŽIADAVKÁM. Vie Vám PORADIŤ s výberom motívu, ak nemáte svoj, nemusíte si nič nosiť. Na mieste všetko s Vami prekonzultuje, upraví a aj vyberie to jedinečné pre Vás, čo sa Vám bude páčiť a aby ste mali s tetovania radosť...

Tetovania, ktoré u nás robíme.

  • trvalé
  • tieňované
  • farebné
  • 3 D
  • aquarel
  • rôzne štýly. individuálne návrhy, ....

Prerábka starých tetovaní

Ak máte STARÉ tetovanie, alebo s ktorým nie ste spokojný, tak robíme aj PRERÁBKY. Poradíme s výberom .Vieme ho výborne PRETETOVAŤ novým motívom, ktoré vaše staré tetovanie prekryje a budete sa mocť tešiť z nového pohľadu na vaše miesto tetovania...Alebo zvýrazníme pôvodné tetovanie celkovým obtiahnutím a  doplnenim, dorobením, aby vyzeralo ako nové a malo aj moderný efekt.

A ešte jedna maličkosť...Pokiaľ sa bojíte BOLESTI pri tetovaní, tak Vám vieme dané miesto znecitlivieť mastičkou s lidokainom a máte aj po tomto probléme. Je za poplatok cca 10 eur navyše, v závislosti od veľkosti plochy tetovania...

OBJEDNÁVKY sa snažíme vybaviť čo NAJSKOR, nemáme dlhé čakacie doby...Niekedy aj v ten deň, keď si zmyslíte a máte čas Vám vieme vyhovieť...Pokiaľ ste časovo zaneprázdnený, vieme sa PRISPOSOBIŤ Vašim požiadavkám aj mimo otváracích hodín a taktiež po dohode v sobotu alebo aj v nedeľu Vás môžeme tetovať.

Pozrite si našu GALÉRIU tetovaní alebo sa staňte fanúšikom na našom facebookovom účte tattoo piercing pink

Už sa len ROZHODNÚŤ a nemať obavy....Ste u nás VÍTANÝ...

 

facebook fanpage tattoopink

INFORMAČNÝ CENNÍK je len orientačný. Ak chcete vedieť približnú cenu.Cena je individuálna, záleží od skutočnej veľkosti motívu, času prevedenia, aj samostatnej zložitosti. V cene sú zahrnuté jednorázové pomôcky, ako ihly, kartrige, rukavice,mištičky, farba, ošetrenie,priprava, návrh a otlačok motívu, konzultácia a poradenstvo a samostnatné prevedenie tetovania.

 

Pink Stár