Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

Starostlivosť o tetovanie

Po 4-5 dňoch dať dole špeciálnu ochrannú fóliu pomocou  navlhčenia v sprchou, dobre si umyť ruky antibakteriálnym mydlom, tetovanie umyť teplejšou vodou a tak isto ako ruky, umyť antibakteriálnym tekutým mydlom (Dettol Sensitive,Protex)  Nemočiť dlho vo vode, po umytí  vysušiť jemným prikladaním do papierovej utierky alebo do hygienických vreckoviek, nešúchať, ani neutierať do uteráka!

 • umývať 2x denne (ráno a večer) 
  jemne vmasírovať krém, v žiadnom prípade nenanášať hrubé vrstvy! Natierať minimálne 3x denne krémom ( u nás kúpená špeciálne ošetrenie TATTOOMed, alebo Bepanthen, lekárska vazelína
 • TattooMed® po tetovaní cena 9,90 eur
   
  TattooMed® po tetovaní je určený na ošetrenie čerstvo potetovanej pokožky od prvého dňa. Intenzívna starostlivosť po piercingu. Malá, šikovná trubica sa zmestí do každého vrecka nohavíc a je ideálnym spoločníkom.
   
  Špeciálne vyvinutá receptúra ​​TattooMed® po tetovaní preniká hlboko do pokožky a umožňuje tetovaniu rýchlejšie sa regenerovať. Tenká vrstva krému postačí vďaka aktívnej látke dexpanthenol (7%), ktorá udržuje pokožku vláčnu a vlhkú. Navyše podporuje tvorbu buniek rany. Jeho účinok proti svrbeniu a upokojenie pokožky je ideálny na ošetrenie čerstvo potetovanej pokožky. TattooMed® po tetovaní nie je mastný, a preto nešpiní oblečenie. Má dokonalú konzistenciu na viacnásobné každodenné použitie. Vďaka vysokej kvalite ingrediencií je obzvlášť ekonomický. Výrobok je dostupný v 25 ml tube.
   
  - Vysoko účinná starostlivosť o pokožku - Prvá pomoc
  a hojenie čerstvého tetovania
  - Dexpanthenol (7%)
  - S vitamínom E
  - Hydratuje
  - Znižuje svrbenie
  - Chráni farby
  - Upokojuje pokožku
  - Dermatologicky schválené
  - Vegan, 100% bez živočíšnych zložiek
  - bez parfum 
   
 • nosiť len 100%  bavlnu, v žiadnom prípade nie umeliny!
 • neškrabať, nešportovať ani sa fyzicky zaťažovať minimálne týždeň
 • nekúpať sa, ale sprchovať, nestrhávať chrastičky, odpadnú sami!
 • na solárium a na priame slnko ísť až po mesiaci, používať UV krémy, faktor minimálne 30+ (Color Guard)

V prípade ďalších otázok kontaktujte nášho tatéra Doda Siroteka 0903 872 666 alebo 037/65 24 112 Pink recepcia, alebo navštívte náš salón osobne.