Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

V.I.P. karty

Ako ORIGINÁLNY DARČEK pre vašich blízkych Vám ponúkame VIP KARTU vo forme kreditiek. Jej hodnota je 250,00 eur. S nákupom karty získavate aj darček prípravok na vlasy v hodnote cca 11,00 eur a poukážku na jednu úpravu účesu ZDARMA. Túto sumu môže klientka využívať počas jedného roka na naše služby, ktoré ponúkame v salóne ako aj na nákup prípravkov z našej ponuky kozmetiky. Čiastka, ktorú zákazníčka u nás minula, sa vždy pri návšteve salóna odratúva a zostatok je ďalej použiteľný. Suma sa nemusí vyčerpať jednorázovo. Karta je platná 1 rok od zakúpenia.

VIP KARTU si zakúpite tu v našom eshope

A o rok zas bude sviatok...a nemusíte sa znova trápiť nad darčekom. Naše klientky, ktoré tento darček dostali od svojich blízkych sa mu veľmi potešili a sú aj také, ktoré ho dostali už viac krát po sebe.

Však čo vymyslieť pre ženu , ktorá už všetko má a nič nechce...? Je to osobný darček a verte, že každú poteší návšteva salónu, kde sa o ňu postarajú, kde si oddýchne a spokojná a sebavedomá s úsmevom na tvári bude odchádzať a ešte za to nemusí ani zaplatiť  :) My to už vieme...Vyskúšajte to a zistíte to aj vy...