Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

Akcie, kde sme boli...

ŠKOLENIE  22.09 2019  s názvom SPOLOČENSKE ÚČESY Farrukh SHAMURATOV .vid galeria fotky.

 

ŠKOLENIE  18.04 2016  s názvom Účesové trendy Jar - Leto 2016. Školenie organizovala Taliánska Akadémia Framesi. .vid galeria fotky.

 

ŠKOLENIE  26.10 2015  Módne  TRENDY jeseň - zima 2015 od talianskych návrhárov zn.Framesi Kolekcia ÚČESOV sa niesla v štýle 60 - 70 rokov.Strihy, farby a melíre sú  veĺmi pekné a nositeĺné, ĺahké na úpravu. .vid galeria fotky.

 

Október 2015. TUNING pavilón na AUTOSALÓNE - náš Salón PINK robil sprievodný program TATTOO live...PIERCINGY a naušnice v priamom prenose...vid galeria fotky.

 

Marec 2011 Sme podporili naše Volejbalistky COP Nitra, zo športového gymnázia Nitra a spravili sme im pink ofiny pre lepšiu súdržnosť a silu družstva. Pomohlo to a Naše volejbalistky postúpili vidgaleria fotky.

 

Dňa 7.4.2011 sme sa zúčastnili školenia talianskej firmy Framesi Kde pod vedením talianskej kaderníčky Simonetty Masiero, ktorá nám predviedla najnovšie trendy v strihoch a účesoch talianskej produkcie. Na sezónu jar, leto.

 

Dňa 14.Februára 2011 Salón pink v spolupráci s rádiom MAX v súťaži V´VALENTÝNSKY SEN zmenil IMIDŽ dvom súťažiacim párom, ktorý sa dostali do finále a súťažili o hlavnú výhru. Za všetky naše využité služby získali body, ktoré im pomohli k hlavnej výhre vidgaleria fotky.

Salón PINK bo môj sen. 10.1.2011 Pre stránku www.nbl.sk som robila rozhovor o našom kaderníckom salóne, jeho začiatkoch a mojom pôsobení Nitrianskej beachvolejbalovej lige. Prečítať si ho môžete celý tu. 

Dňa 26.-28.11.2010 sme v spolupráci s firmou Faxcopy a Mlynmi pre Vás pripravili akciu s názvom "Staň sa tvarov Mlynov" na ktorej sme Vás zadarmo nalíčili a Faxcopy Vám spravili krásnu fotografiu. Fotografie s tejto akcie už onedlho pridáme.galeria fotky.

 

19.-21.november 2010 školenie Brno Školenie v som si zopakovala znova, nakoľko ma predchádzajúce veľmi zaujalo. Predviedli sa nové školiace tími. Z Talianska prišiel osobne riaditeľ vzdelávacej akadémie v Miláne, ktorý predviedol svoju novú jesennú a zimnú kolekciu účesov. Videli sme veľa postupov pri česaní spoločenských účesov s používaním rôznych ozdôb a umelých vlasov, ktoré aj mi v salóne používame. Načerpali sme nové inšpirácie a znalosti, ktoré budeme využívať pri tvorení vašich účesov,galéria fotky.

 

5.-7. november 2010 školenie Brno -Zúčastnili sme sa školenia ,kde sa predstavili školiace tími technikov viacerých kaderníckych značiek, napr. z Talianska, Nemecka, Čiech. Na jednom zo školení som sa zúčastnila súťaže v expres česaní spoločenských účesov. Umiestnila som sa na 2.mieste.Atmosféra na školení bola výborná a dozvedeli sme sa novinky vo farbiacich a melírovacích technikách, módne strihy a nové postupy .Nechýbali ani ukážky spoločenských účesov,galéria fotky.

 

20.september 2010 školenie BlondMe BratislavaSchwarkopf professional prezentoval slávnostne novú radu produktov pre blond vlasy BLOND ME. Hosťom a zároveň aj modelkou bola tanečníčka Ivana Surovcová, ktorej sa prípravky priamo aplikovali. Následne 3.10.2010 sme sa v Bratislave zúčastnili technického školenia Blond Me,kde sme sa podrobne a prakticky zoznámili s novými prípravkami,galeria fotky.

 

Dňa 27.-28.2.2010 sme sa zúčastnili vo Zvolene školenia fy.Schwarzkopf professional BlondMe. Toto školenie bolo tretie v poradí o BlondMe prípravkoch a farbách, kde náš salon po úspešnom absolvovaní získal certifikát a označenie BLONDME EXPERT SALÓN, ako jeden z mála na Slovensku. Navyše so svojou modelkou, ktorej sme navrhli imidž a líčenie, nastylovali sme ju a spravili BlondMe farbu sme získali 1.miesto medzi zúčastnenými kaderníčkami na školení. Viď.foto v sekciigaleria fotky.

 

Dňa 27 januára 2010, sa v našom Salóne Pink konalo pre kaderníčky zo západoslov. kraja školenie firmy Schwarzkopf professional o nových prírodných produktoch značky essensity. Informácie o produktoch nájdete v sekcii novinky a v sekciigaleria fotky.

 

Výhercovia vianočnej súťaže o vianočné darčeky, ktoré sme pre Vás pripravili. klikni sem