Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

Strihanie deti

V našom salóne STRIHÁME a máme pre Vaše už aj najmenšie detičky STRIHACÍ KÚTIK. V krásnom červenom FERRARI, ktoré trúbi, hrá,bliká,...bude Vaše dieťatko zaujaté šoférovaním a ani nezbadá, že sa strihá. Popri tom môže POZERAŤ svoje obľúbené ROZPRÁVKY na televízori oproti z YOUTUBE.

Páči sa tam chlapčekom aj dievčatkám.. Zážítok a radosť majú z toho aj rodičia :). Každé dieťatko po ostrihaní dostane cukrík a ešte aj hračku , ktorú si vyberie. Do autíčka sa vojdu detičky od najmenšieho veku, najmladší mal 8,5 mesiaca  do 6-7 rokov, nosnosť je do 33 kg. Ak máte väčšie deti, nie je problém, ostriháme ich v kresle s podložkou. 

Ak si myslíte, že malé detičky netreba strihať, tak ste na omyle. DOPORUČUJEME my a aj mamičky zistili, že ich dieťatko sa po ostrihaní prestalo škrábať za uškami a na hlavičke. Prvé vlásky sú jemnučké a ak zostávajú na hlavičke a prerastajú cez ušká, tak spôsobujú svrbenie. Navyše vlásky budú pôsobiť hustešie a aj zhustnú. Aj vaše dieťatko bude pekne a moderne vyzetrať, upravené, ako s odstávajúcimi anténkami :). Uvidíte sami, ako sa Vám bude páčiť nový strih a vhľad Vášho dieťatka :)

                                                                   Ukážky strihov si môžete pozrieť v galérií tu