Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

LARENS

Larens - viac ako starostlivosť

Značka špeciálnych kozmeceutík určených na starostlivosť o pokožku tváre a tela.

Ponúka moderné prípravky, ktoré z hľadiska použitých výrobných technológií či spektra účinkov predstavujú revolučné spojenie úspechov vedy a múdrosti prírody. Ich receptúry vznikajú v laboratóriách WellU pod dohľadom vedcov z Vedeckej rady WellU a Vedeckých partnerov.

Prípravky, ktoré reagujú na potreby pokožky

Účinok prípravkov sa zameriava na udržanie alebo obnovenie normálnych funkcií kože, ale zároveň reaguje na jej špecifické potreby.

Preto ponuka Larens tak efektívne reaguje na výzvy, ktoré predstavuje starostlivosť o starnúcu pleť, o pleť alergickú či problematickú, napr. Pokožku s atopickou dermatitídou, akné, psoriázou alebo poškodenú nepriaznivými vonkajšími faktormi.

Je veľmi účinná pri vyhladzovaní jaziev rôzneho pôvodu. Oceňujú ju dermatológovia aj fyzioterapeuti ako podporu terapia.

Synergia aktívnych zložiek

Základnými zložkami kozmeceutík Larens ŠÚ: biopeptidy Complex - kokteil prírodných peptidov rybieho kolagénu získavaných patentovanou metódou a absolútna novinka - Liposomal Collagen Complex, čiže svetovo unikátnej peptidy rybieho kolagénu zapuzdrené do lipozómovej.

Ich účinky doplňujú ďalšie starostlivo vybrané aktívne zložky: BIO-Placenta, Phytodermina Lifting ™, SYN®-AKE, Hydromanil ™, koloidné striebro, Lipout ™, lipozomálny kyselina hyaluronová, GLA Complex, oleje, rastlinné extrakty a ďalšie.

Zloženie receptúr jednotlivých produktov obsahuje ingrediencie najvyššej kvality, ich koncentrácia sú vysoké (ale aj optimálna) a zložky sú spojené tak, aby svoj účinok synergicky vzájomne podporovali.


Inovatívny receptúry, bezpečné účinky, merateľné výsledky

Kozmeceutiká Larens predstavujte efektívny a zároveň neinvazívna a bezpečný Spôsob, Ako dosiahnuť mladý a zdravý vzhlad. Výsledky ich použitia, ktoré na sebe pocítia používatelia, sú tiež vedecky potvrdené výskumom.

Produkty Larens získavajú ocenenia odbornej i spotrebiteľské poroty v Poľsku a Európe. Inovatívny receptúry, jedinečné, exkluzívne zložky a rýchlo zrejmé, často veľkolepé účinky zvyšujú popularitu značky. Produkty Larens získavajú ocenenia odbornej i spotrebiteľské poroty v Poľsku a Európe.

Pink Stár