Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

PREDAJ aj na doma

V našom Salóne PINK máme aj predajný pult s profesionálnymi vlasovými prípravkami JOICO ,ktorá vám vlasy úplne zrekonštruuje a budú ako zdravé a ako nové. Bežne v obchodoch nekúpite. Exkluzivita týchto prípravkov je aj v tom , že vyberieme tie najvhodnejšie pre vaše vlasy po konzultácii a podľa vašej potreby. Ich kvalita je podľa nás najlepšia na našom trhu za veľmi prijateľné ceny. Sú neporovnateľne lepšie ako bežné produkty v obchodoch. Naše zákazníčky , ktoré si ich u nás kupujú sa už o tom presvedčili a už nemusia riešiť, čo si kúpiť na vlasy. My to za vás vyberieme a poradíme vám a tiež nemusíte stáť pred regálmi v obchodoch a rozhodovať sa , čo by bolo dobré a nakoniec aj tak to nie je ono.

Nakupovať u odborníkov, je záruka kvality. A nie sme natoľko bohatý, aby sme si kupovali lacné veci...

Body Luxe

Väčší objem bez zaťaženia? Vyskúšajte "zázrak na jemné vlasy ".

Body Luxe objemová formula nadvihne jemné, riedke vlasy. Náš ovsený protein komplex dodá vlasom objem a hustotu bez zaťaženia

Color Endure

Chcete ochrániť vaše vlasy proti vyblednutiu ? Poistite si farbu prípravkami Color Endure

Color Endure garantuje každý deň jasné a lesklé vlasy, plné žiarivých farieb. Multi Spectrum Defence Complex a zmes silných antioxidantov zo zeleného čaju, zabráni zmene tónu a vyblednutiu farebných molekúl vo vlase. Zároveň chráni pred UV lúčmi.Neobsahuje sulfáty
 
 
 

K-Pak®

Myslíte si, že vaše vlasy sú stratený prípad? Zoznámte sa s expertom na poškodené vlasy. Meet damaged hair’s hero.

K-PAK viacúčelová formula obsahuje obrovské množstvo našich revolučných Bio-Advanced Peptide™ a Quadramine® komplexov - najsilnejšie známe rekonštrukčné vlasové techniky - pre renováciu a posilnenie vlasov presne tam, kde to potrebujú, a kedy to potrebujú.

K-Pak® Color Therapy

Máte problém udržať farbu žiarivú a zdravo vyzerajúcu? Uzamknite ju.

K-PAK Color Therapy udrží farbu vašich vlasov žiarivú, zároveň vlasy hydratuje a chráni pred vyblednutím a poškodením. To všetko vďaka modernému Quadraßond Peptide Complex-u ® peptidov, oleju zo stromu Mongongo a argánovému oleju, ktoré opravia a uzatvoria vonkajšiu ochrannú vrstvu vlasov
 
 
 

Smooth Cure

Uhladené vlasy bez chemických prísad - to je starostlivosť Smooth Cure

Dômyselná Smooth Cure fromula bez sulfátov zanecháva vaše vlasy výrazne jemné, hladké a poddajné po dobu až 72 hodín. To všetko vďaka Kerashield Complex keratínu bez formaldehydu, oleju z brazílských orieškov a maslu z brazílskej palmy, ktoré bezpečne skrotia a posilnia všetky typy vlasov - od jemých až po hrubé - bez drsných, škodlivých chemických látok.

Moisture Recovery

Smädné vlasy? Dajte im piť !

Moisture Recovery vodomilná formula zmení suché, dehydrované vlasy pôsobením biologicky rôznorodého Hydramine Sea komplexu, ktorý obsahuje rastlinné látky a aminokyseliny z mora, ako aj výživné botanické maslá a oleje, na jemné a poddajnné.

Style finisch

 
 
Štýl a podstata? Jediná cesta akú poznáme.

Naša Style & Finish formula obsahuje najnovšie a najväčšie objavy v starostlivosti o vlasy a stylingovej technike, aby spĺňala všetky stylingové výzvy, zatiaľ čo v skutočnosti zlepšuje a udržuje kvalitu vašich vlasov.