Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Sobota na objednávku
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

PIERCING

 

Piercing v našom Salóne Pink robíme už od roku 2001 ako prvý v Nitre. Naše dlhoročné skúsenosti sú zárukou správnej aplikácie ozdoby, hygieny a sterility. Používame jednorázové ihly a pomôcky. Predávame aj ozdoby a šperky z chirurgickej oceli 1.triedy, UV plastu, bioplastu, atď., rôznych veľkostí, tvarov, farieb a dľžok. Odborne vám poradíme, aký šperk je vhodný na prvé prepichnutie, ktoré si chcete dať, ako ošetrovať prepichnuté miesto a ako sa starať o svoj piercing. Ak si prinesiete ozdobu svoju, môže sa stať, že vám ju nebudeme môcť aplikovať, nakoľko nemusí zodpovedať dĺžka, hrúbka alebo kvalita. V obchode vám môžu podať zavázajúce informácie, i keď nie možno naschvál, ale skôr z nevedomosti. A čo sa týka kvality, tak dosť často sa stáva, že je to treťotriedna oceľ, alebo aj obyčajná bižutéria.

Momentálne u nás stále prebieha AKCIA 1 + 1 . Znamená to, že ak si u nás kúpite piercingový šperk, tak druhý dostanete ZDARMA v tej istej hodnote.

Piercing aplikuje u nás v salóne žena, ak sa dámy rozhodujú  aj o intímnejsích piercingoch, nemusia mať obavy s hanblivosťou...

Inf. o piercingu aj v AKCIÁCH, CENNÍKU, GALÉRIA  a  ČASTÉ OTÁZKY a ODPOVEDE.