Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

Piercing

Piercingy na všetky časti tela

Piercing v našom Salóne Pink robíme už od roku 2001 ako prvý v Nitre. Naše dlhoročné skúsenosti sú zárukou správnej aplikácie ozdoby, hygieny a sterility. Používame jednorázové ihly a pomôcky.

Predávame aj ozdoby a šperky z chirurgickej oceli a titánu1.triedy, UV plastu, bioplastu, atď., rôznych veľkostí, tvarov, farieb a dľžok.

Odborne vám poradíme, aký šperk je vhodný na prvé prepichnutie, ktoré si chcete dať, ako ošetrovať prepichnuté miesto a ako sa starať o svoj piercing.

Ak si prinesiete ozdobu svoju, môže sa stať, že vám ju nebudeme môcť aplikovať, nakoľko nemusí zodpovedať dĺžka, hrúbka alebo kvalita. V obchode vám môžu podať zavázajúce informácie, i keď nie možno naschvál, ale skôr z nevedomosti. A čo sa týka kvality, tak dosť často sa stáva, že je to treťotriedna oceľ, alebo aj obyčajná bižutéria.

Momentálne u nás stále prebieha AKCIA 1 + 1 . Znamená to, že ak si u nás kúpite piercingový šperk, tak druhý dostanete ZDARMA v tej istej hodnote.

Piercing aplikuje u nás v salóne žena, ak sa dámy rozhodujú  aj o intímnejsích piercingoch, nemusia mať obavy s hanblivosťou...

Inf. o piercingu aj v AKCIÁCH, CENNÍKU.

Piercingy ukážky

Pozrite si naše piercing videá.   Typy piercingov, ktoré realizujeme.

 

Aktuálná akcia

 

Piercing nosa

Piercing nosa

Realizácia piercingu do nosa.

viac info

Piercing pier

Piercing pier

Piercing na perách

viac info

Piercing pupku realizácia

Piercing pupku realizácia

Piercing popok. Smelá a statočná :) 

viac info