Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Sobota na objednávku
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

VITAMÍNY na RAST vlasov a proti VYPADÁVANIU SUGARBEARHAIR

Máte problémy s VYPADÁVANÍM  vlasov a zdá sa, že Vám POMALY RASTÚ?

Konečne sme pre Vás objavili vitamínový doplnok, ktorý nás upútal nie len kvalitným zložením VITAMÍNOV a ŽIVÍN : vitamíny A,C,D,E,B6,B12, kyselina listová,BIOTÍN,kyselina panathenová, jód, zinok,cholín a inositol, to najlepšie čo môže byť, ale aj svojim tvarom GUMOVÝCH MEDVEDÍKOV a CHUŤOU.

Obsahujú  prírodnú ovocnú príchuť,kokosový olej a len trošku cukru.Majú toľko vitamínu A  ako 4 šálky brokolice

                             vitamínu C ako  šálka brusníc

                             vitamínu B12 ako č organické vajcia 

Preto sme sa ich rozhodli u nás v Salóne PINK PREDÁVAŤa môžete si ich hneď ZAKÚPIŤ v cene 32,90 eur za 60 ks gumových medvedíkov :)

 SUGARBEARHAIR dokážu zázraky! Tieto roztomilé a lahodné gumové cukríky potešia Vaše chuťové bunky a vlasom dodajú zmes vegetariánskych vitamínov, ktoré sú veľmi prospešné pre všetky typy vlasov. Milujú ich aj také hviezdy ako Kim Kardashian a Kylie Jenne

Sugarbearhair sú vegetariánske multivitamíny na vlasy, ktoré zaistia silnejšie, dlhšie a zdravšie vlasy. Mäkkučké cukríky majú ostružinovú chuť.
Multivitamíny sú navrhnuté tak, aby fungovali priamo v najhlbších korienkoch, pretože tam sa nachádzajú najdôležitejšie časti. Nedokážu ovplyvniť kvalitu vlasov, pretože neobsahujú žiadne hormóny.


Použitie
Jedno balenie obsahuje 60 cukríkov, ktoré pri užívaní 2x denne vydrží asi mesiac. Odporúčané dávkovanie sú 2 cukríky denne, je možné ich užívať s jedlom, alebo bez. Vzhľadom k rozdielnosti metabolizmu, niektorí uvidia výsledok už za 1 mesiac, ale odporúčaná doba užívania je minimálne 3 mesiace, aby sa naozaj začali diať zázraky.