Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Sobota na objednávku
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

Dekoratívna kozmetika Me Me Me

RADA stále SKÚŠATE niečo nové z oblasti dekoratívnej kozmetiky ?  Tiež ste TAKÁ , že  neodoláte  KÚPE zvodného LESKU na pery, predlžujúcej špiráli ,dlhotrvajúceho  MAKE UPu, alebo nejakej NOVINKY ? :)

Tak ste na tu na SPRÁVNOM MIESTE.. Pretože aj MY v našom Salóne  PINK, sme také ako VY a stále hľadáme pre Vás to NAJLEPŠIE, navyše naše SKÚSENOSTI a praktické RADY a TIPY posúvame Vám, našim klientkám, aby ste boli stále krajšie a spokojnejšie so svojím VÝZOROM...

OBJAVILI sme pre Vás NOVÚ značku  dekoratívnej kozmetiky MEMEME priamo z ANGLICKA a chceme Vám ju PREDSTAVIŤ...

Je to luxusná pritom cenovo dostupná butique značka. Inšpiráciu nachádza v antickom Grécku, V tomto období boli ženy zbožňované a cherub predstavoval ideálnu krásu a dobro. Charitky alebo Grácie  boli podľa mytológie starogrécke bohyne pôvabu a krásy. Boli veľmi obľúbené medzi ľuďmi, pretože rozdávali radosť a lásku. Pôsobenie gréckych predkov cítiť od renesancie až po dnešnú modernú dobu. 

Motiváciu čerpá aj z eklektického bohémskeho štýlu, ktorý sa vyznačuje spájaním rôznorodých kultúrnych vplyvov, stelesňuje slobodného ducha a individualizmus. Podstatou tejto anglickej značky je módný štýl Boho-chic a jej mottom je " Mať slobodného ducha!"

AKO sa k nej DOSTAŤ  ?

Po nadviazaní spolupráce s priamym dodávateĺom na Slovensko, máme u nás v Salóne Pink KAMENNÚ PREDAJŇU, kde si môžete všetky výrobky IHNEĎ ZAKÚPIŤ.

Neviete sa ROZHODNÚŤ aký odtieň potrebujete ?

U nás si môžete všetko VYSKÚŠAŤ priamo na sebe z TESTEROV tejto kozmetiky a zistíte, čo Vám najviac pristane

Potrebujete PORADIŤ pri výbere a ako aj čo POUŽÍVAŤ ?

Žiadny problém, môžeme Vás s MEMEME   NALÍČIŤ a ukázať Vám aj rôzne PROFESIONÁLNE TRIKY. Môžete absolvovať aj MINIKURz LÍČENIA, kde sa toho dozviete viac .

Nie ste z Nitry a máte o  značku MEMEME záujem ?

Tak NAKUPUJTE A ZOZNÁMTE sa s výrobkami cez náš E SHOP   link ?

Chcete sa LÍČENIU a VIZÁŽI venovať PROFESIONÁLNE ?

Tak potom sa môžete prihlásiť u nás v Salóne PINK na  KURZY LÍČENIA alebo celkovej VIZÁŽE . Kurzy robíme individuálne alebo skupinovo.Prispôsobíme Vašim požiadavkám. Info na t.č  0905 630 444

Nie ste z Nitry a máte o  značku MEMEME záujem ?

Tak NAKUPUJTE A ZOZNÁMTE sa s výrobkami cez náš E SHOP   link ?. Ak potrebujete PORADIŤ volajte  0905 630 444...

 

VERÍME, že si aj vy anglickú značku MeMeMe OBĽÚBITE tak ako my a bude Vás každý deň sprevádzať pri Vašej ceste za KRÁSOU... Vystúpte z davu, ZVÝRAZNITE sa a buďte MeMeMe... :)

 

V našej ponuke nájdete aj laky kozmetickej značky KUBISS London.

KUBISS London  je kozmetická značka predstavujúca pulzujúci mestský život a módne trendy,  ktorá je navrhnutá a vyrobená v Anglicku