Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Sobota na objednávku
Mob.:0905 630 444
037/65 24 112

Prečo PRÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ nohavicami ?

Nedarí sa Vám SCHUDNÚŤ ?

Dlho SEDÍTE alebo STOJÍTE ?

ZADRŽUJE sa Vám voda v tele ?

Máte OPUCHNUTÉ a ŤAŽKÉ nohy , CELULITÍDU,... ?

Oslabenú IMUNITU ?

Tak potom máte zrejme problémy s LYMFATICKÝM SYSTÉMOM. Ak neviete o čo ide, ja vám to objasním v ďalšej sekcii lymfatický systém, alebo na úvode. Niekto  poznáte danú tému a niekto nie, ale oplatí sa Vám čítať ďalej...:)

O svoj LYMFATICKÝ SYSTÉM by ste sa mali starať tak, ako aj o svoje telo a zdravie. PROBLÉMY, ktoré som uviedla na začiatku, mám sama dlhé roky, bojujem s nimi  v podstate od dospelosti. Dlho stojím v práci,  výkyvy váhy aj po tehotenstve, dedičná predispozícia, priberanie /týka sa to aj mužov/,  to sú faktory, ktoré lymfatický systém SPOMAĽUJÚ. Keď k tomu máme ešte nedostatok pohybu, myslím tým aj športové aktivity / väčšinou pre nedostatok času, ako si to odôvodňujeme /, nesprávne stravovanie a pijeme málo tekutín, tak sa dané problémy určite DOSTAVIA.

Tak po 30. veku, keď už všetko začína byť trochu inak, ako dovtedy, si začíname VŠÍMAŤ, že sa niečo s našim telom deje a postupne rok po roku si začneme UVEDOMOVAŤ, že by sme mali s tým niečo ROBIŤ. Poviete si ale čo, ako ZAČAŤ...?

S našimi zákazníčkami u nás v PINKU, často tieto témy preberáme a RADÍM im ohľadom nie len krásy, čo je u nás prvoradé, ale aj ohľade ZDRAVÉHO ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU a starostlivosti o svoje telo a zdravie. Však viete, máme dostatok času, tak preberáme všeličo...:)

Na základe vlastných dlhoročných SKÚSENOSTÍ, ako som sama s postupnými ZMENAMI prechádzala a dosiahla som  výborné VÝSLEDKY / k mojej spokojnosti, ale samozrejme, stále máme na sebe čo vylepšovať...:)/, som sa rozhodla POMOCŤ všetkým /ženám aj mužom, deťom/, ktorý nevedia ako na to a ROZHODLI sa ZAČAŤ so sebou niečo ROBIŤ alebo im nie je ľahostajné ich ZDRAVIE.

PRVÝM a najdôležitejším krokom zo všetkého je MOTIVÁCIA, pre ktorú sa rozhodneme podstúpiť všetky tie zmeny. U mňa to bolo ZDRAVIE, čo je podľa mňa najdôležitejšie, aby som mohla fungovať v každodennom živote, v práci a mala ho aj vo vyššom veku... Potom celkový vhľad podstavy s odstránením nadbytočných kilogramov, ako to poznáte, keď príde moment, že si nemáte čo obliecť a v obchodoch ťažko zohnať niečo pekné vo väčších veľkosťiach.:). Nech už je to U VÁS čokoľvek, je dôležité vykročiť zo svojej zóny POHODLIA a pomaly, postupne sa začať STARAŤ sám o seba a nie len o druhých. Verte, že keď budete SPOKOJNÝ sami zo sebou, budú spokojný všetci okolo Vás..

DRUHÝM krokom, podľa mojich vtedajších nazbieraných informácii, boli LYMFATICKÉ PRÍSTROJOVÉ MASÁŽE V NOHAVICIACH s občasným kombinovaním ručnej lymfatickej masáži. Naštartovalo mi to celkovo lymfatický systém, zbavilo telo toxínov, následné SCHUDNUTIE, ODVODNENIE  a neskutočná ĽAHKOSŤ tela boli úžasným POCITOM pre mňa, že sa niečo pozitívne konečne deje s mojim telom.

PREČO Vám to všetko rozprávam ?

Pretože som sa rozhodla zaviesť u nás v Salóne PINK novú SLUŽBU a zakúpila som  PROFESIONÁLNY PRÍSTROJ a  LYMFODRENÁŽNE NOHAVICE  najvyššej kvality celosvetovej úrovni s 24 komorovým systémom . O jeho prednostiach  sa dočítate tu.

Čo všetko sa dá riešiť ESTETICKOU  LYMFODRENÁŽ prístrojom Ballancer  ? 

Využitie prístroja Ballancer

Indikácie:  redukcia masírovaných partií a formovanie postavy  celulitída  zvýšenie elasticity pokožky  detoxikácia organizmu a podpora imunity  stimulácie kolagenových vlákien v spodných vrstvách kože  regenerácia po extrémnej svalovej záťaži  prevencia opuchov, lipedému, lipolymfedému  pred a poliposukčná liečba  prevencia opuchov končatín spôsobených funkčným opotrebením kĺbov  podpora prekrvenia končatín  prevencia žilovej nedostatočnosti  podpora funkcie lymfatického systému  syndróm ťažkých nôh  prevencia chronických bolesti

Budeme sa na Vás tešiť, ak sa rozhodnete NAVŠTÍVIŤ náš Salón PINK, kde vám ohľade aj tejto problematiky všetko objasníme a poradíme.

Okrem toho, že urobíte niečo pre svoje zdravie, určite si pri procedúre v RELAX zóne, kde sa prístroj nachádza aj ODDÝCHNETE a na chvíľu vypnete od každodenných starostí.

ZAČÍNAME od  12.2.2019 a OBJEDNÁVKY prijímame už teraz, na všetkých našich kontaktoch v úvode, či telefonicky alebo písomne.

ĎAKUJEM,, pokiaľ ste si našli čas a prečítali až do konca. Som rada, že Vás naša téma a služba zaujala.     

                                                                                                                                                        IVETA SIROTEKOVÁ