Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Sobota na objednávku
Mob.:0905 630 444
037/65 24 112

PREDNOSTI a PROGRAMY prístroja Ballancer

 

 

Ballancer505ponúkatietolymfodrenážneprogramy:

Pre-therapy (uvoľnenie lymfatických uzlín)

Tento program je navrhnutý podľa princípov manuálnej lymfodrenáže. Jedinečný cyklus tohto programu pomáha vyprázdniť lymfatické uzliny v proximálnych oblastiach (axily, triesla). Tento „predprogram“ podporuje tok lymfy smerom k trupu a je vhodný a odporúčaný ako úvodná aplikácia pre ďalšie programy.

Ballancer – peristaltická tlaková terapia (rýchla vlna)

Rýchly peristaltický cyklus používajúci postupné sekvenčné plnenia komôr pre tok lymfy od distálnej k proximálnej časti končatín. Je výrazne rýchlejší ako program Wave, spôsob priebehu je však podobný. Je vhodný najmä pre povrchové ošetrenie pre estetické a kozmetické účely, najmä ako terapia proti celulitíde.

Wave – peristaltická tlaková terapia (pomalá vlna)

Ideálny program pre riešenie problémov s nedostatočnou žilovou činnosťou a opuchmi. Tento program plní tlakom vždy iba 3 komory naraz, vlna postupuje od distálnej k proximálnej časti končatín. Jedna komora zostáva pri každom kroku vždy pod tlakom, aby zabezpečila, že sa lymfa nevráti späť.

 

PREDNOSTI PRÍSTROJA

 unikátny program Pre-Therapy®, ktorý pred každou masážou pomáha uvoľňovať lymfatické uzliny v slabinách (nohavice

 jednoduché, komfortné ovládanie, spoľahlivá prevádzka s minimom technických problémov (minimálna poruchovosť)

 jedinečný automatický systém ovládania komôr (systém dokáže ovládať niekoľko komôr naraz, v tom istom okamihu vyvolá pretlak i odsáva)

 zapínanie robustnými zipsami - nedochádza k únave suchých zipsov ako u väčšiny ostatných výrobkov (tlakové komory sú samozrejme aj pod zipsami!)

 nepretržité a úplne presné meranie aktuálneho tlaku vo všetkých komorách - prístroj presne vie, aký tlak v komore práve je a podľa toho reaguje a riadi procedúru, prispôsobí sa tak každému tvaru postavy

 24 na sebe nezávislých, vzájomne sa prekrývajúcich tlakových komôr v aplikátoroch

 komory sú vyrobené z elastického materiálu pre dokonalé obopnutie masírovaných partií

  Výrobcom Ballanceru je firma Mego Afek, ktorá ako jedna z prvých na svete sériovo vyrábala prístrojovú lymfodrenáž (už v 70. rokoch 20. storočia) a venuje sa výrobe len týchto prístrojov.