Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Mob.: 0905 630 444
037/65 24 112

DIAGNOSTIKA vlasov SMART ANALYZER

 

*STARÁTE sa o svoje vlasy a napriek tomu nie sú také, aké by ste ich chceli mať  ? Zrejme niekde robíte chybu...

*TÚŽITE po vlasoch plných zdravia, lesku, objemu a uhladeného povrchu ? Máte ich ale stále krepaté a štiepia sa vám končeky...

*MÁTE lupiny, suchú a citlivú  pokožku, alebo sa vám mastia vlasy ?  Počuli ste už o PEELINGU POKOŽKY vlasov?

*POSKYTNEME vám individuálnu KONZULTÁCIU, kompletné PORADENSTVO ako by ste sa mali o vlásky starať aj doma. Spravíme vám originálnu DIAGNOSTIKOU vašich vláskov špeciálnym SMART prístrojom JEDINÝ v Nitre a to ZDARMA. Ak sa rozhodnete pre doporučené ošetrenie u nás v salóne, tak cena základného ošetrenia sa pohybuje od 19,9O Eur pri krátkych vlasoch .Konkrétne pre vás dohodneme pri diagnostike a podľa kombinácie ošetrení, dĺžky a hustoty vláskov.

*DOPORUČÍME OŠETRENIE vláskov u nás v salóne ŠPECIÁLNOU KÚROU namiešanou na základe DIAGNÓZY. Spravíme vám peeling vlasovej pokožky. Ak máte s ňou problém, aplikujeme biotickú bázu s masážou hlavy a na vlásky nanesieme zábal presne  pre vás .Vlásky upravíme fénovaním, alebo žehlením . Zacítite  a uvidíte vo vašich vlasoch okamžitý efekt ozdravenia. Budete z nich nadšená. Účinok pretrvá cca 4 týždne, a pri správnom ošetrení doma, ako vám poradíme, vaše vlasy môžu byť konečne také zdravé a pekné, aké chcete a túžite mať.

*PORADÍME vám na domáce ošetrenie prípravky, ktoré sú pre vás určené  na základe vyhodnotenia diagnostikou. Je to  NOVINKA na trhu, FIBRE CLINIX od Schwarzkopf Professional. Sú dôležité, aby sa vaše vlásky ozdravili a boli krásne stále. Už nebudete musieť skúšať, míňať zbytočné peniaze na také, pri ktorých aj tak nevidíte výsledok.

*ZAČNITE sa už špeciálne starať o svoje vlásky na PROFESIONÁLNEJ  ÚROVNI aj doma.

*DOPRAJTE si chvíľu pre seba...Nechajte to na nás, my sa zas radi o vás a vaše vlasy postaráme u nás v Salóne  PINK. Poradíme a prekonzultujeme vaše problémy s nimi a nájdeme riešenie. NEVERILI by ste, ale všetko to začína  už od správneho umytia vlasov...

*RADY a TIPY máme pre vás na profesionálnej úrovni a na základe dlhoročných skúseností. 

    VLASY sú KORUNOU KRÁSY, a budeme mať radosť, keď vám budeme môcť pomôcť, aby ste s nimi bola spokojná.

 

Leták diagnostika vlasov

 

RADY a TIPY pre vás na profesionálnej úrovni a na základe dlhoročných skúseností. 

VLASY sú KORUNOU KRÁSY, a budeme mať radosť, keď vám budeme môcť pomôcť, aby ste s nimi bola spokojná.

Stiahnite a vytlašte si náš kupón na diagnostiku vlasov zdarma.

kupón