Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Sobota na objednávku
Mob.:0905 630 444
037/65 24 112

Ošetrenie pleti prístrojom VIVACE

Na trh prichádza novinka v oblasti omladenia pleti VIVACE mikroihličková frakčná rádiofrekvencia, ktorá svojim výkonom prekonáva všetky doteraz ponúkané prístrojové omladenia /IPL, rádiofrekvencia... /. Je to neinvazívne ošetrenie, ktoré v jednom ponúka nielen vyhladenie pleti ale zároveň aj spevnenie a ako jediné ošetrenie je schopná eliminovať strie. Stačí 1-2 ošetrenia!

Princíp VIVACE RF?

Frakčná mikroihličková rádiofrekvencia pôsobí na princípe riadeného prieniku sady 36 pozlátených ihličiek do predom stanovenej hĺbky v dermis, podľa indikácií použitia. Následne dochádza k riadenému uvoľneniu presne cielenej radiofrekvenčnej energie k zakončeniu kolagenových vlákien a dôjde k ich regenerácii. Efekt mikrofrakčnej technólogie je daný jednak samotným fyzickým poškodením tkaniva a zároveň pôsobením rádiofrekvencie. Vďaka tejto unikátnej kombinácii dochádza nielen k remodelácii kolagénových vlákien a elastínu, ale dochádza zároveň k výraznému zlepšeniu textúry pleti, tónu pleti a jej elasticity, čoho sa využíva pri odstránení jaziev po akné, keloidných jaziev, vrások a strií. Naštartovanie procesu hojenia je podporené využitím LED stimulačného laseru pri samotnom zákroku. Pri ošetrení prístrojom Vivace si u klientov volíme medzi farbou LED svetiel a frekvenciou rádiofrekvence, podľa jednotlivých indikácií.

V čom je VIVIACE iná?

Jedinečný efekt z priameho ohrevu RF s minimálnou invazívnou frakčnou RF. Frakčná rádiofrekvencia sa zamerala na silné vysokofrekvenčné energie s cieľom maximalizovať RF účinok. Frakčný laser sa zameral na hlboký dermálny RF efekt. Menej bolesti, menej prestojov, žiadne vedľajšie účinky. Sofistikované ovládanie pomocou“ Shock Free“ ihličkovej technológie. Vykonávanie účinných výsledkov s minimálnymi prestojmi.

VIVACE mikroihličková frakčná rádiofrekvencia - je jedinečné ošetrenie, ktoré si doposiaľ mohli dopriať klientky len v estetických klinikách /Scarlet RF - Esthetic Bratislava, Dermapoint Žilina/, kde bolo potrebné objednať sa a cestovať. Teraz vám toto ošetrenie môžeme ponúknuť v pohodlí Nášho Salónu PINK, za zlomok ceny oproti klinikám a bez akejkoľvek investície. Stačí sa len objednať a predom dohodnúť termín.

Cenník ošetrenia prístrojom vivace