Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Sobota na objednávku
037/65 24 112
0905 630 444

TIP 6 : KOMBINÁCIE odtieňov = ÚŽASNÉ farby

6. KOMBINÁCIE ODTIEŇOV = ÚŽASNÉ FARBY
Pokiaľ ste tá čo rada experimentujete a máte rada zmeny, tak zmiešané odtiene sú pre vás to pravé.Sú to odtiene, kde vo farbe sú namiešané rôzne farebné pigmenty,kombinujú sa farebné s prírodnými odtieňmi.Sú to napriklad rôzne odtiene čokoládových, kávových, medových, orieškových, bordových, šafránových, hnedofialových, a nekonečné množstvo názvov a odtieňov, ktoré dostať  už namiešané v obchodoch.V salónoch sa používajú tiež hotové namiešané farby, ale šikovná kaderníčka si ich vie namiešať si vlastné odtiene a kreácie.
Tieto odtiene sú veľmi obľúbene, len treba vedieť vybrať tú správnu kombináciu a odtieň, ktorý sa vám hodí k farbe pleti.To je vždy podstatné, aby ste vo vybranom odtieni vyzerali dobre.Pretože ako vám farba pomôže zvýrazniť vašu krásu a farbu pleti,rozjasniť a omladiť, tak vám môže aj uškodiť.Budete nevýrazná,nebudete pôsobiť sviežo a omladene.
K tomuto vám viem povedať len jedno. Pokiaľ stále ešte experimentujete s farbami z obchodu a farbíte si doma,tak skúšajte,zabávajte sa, je to na vás. Ale ak stále hľadáte a cítite, že to nie je to pravé, tak sa zverte do rúk profesionálnej kaderníčky a hneď pri konzultácii zistíte, či by vedela vybrať to správne pre vás a poradiť vám, čo sa vám hodí. Vy sama to v podstate ani neviete, čo vám  pristane, ale určite už každá z vás  zo skúseností vie, čo vám nepristane... :)