Mostná 36 Nitra

Otvráracie hodiny
Po - Pia od 9:00 do 17:30
Sobota na objednávku
037/65 24 112
0905 630 444

TIP 10 : Aké FARBY na vlasy sú NAJLEPŠIE ?

AKÉ FARBY NA VLASY SÚ NAJLEPŠIE ?
Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. Môžem sa ale pokúsiť vysvetliť prečo a ako ako sa rozhodnúť pre tú správnu.
Pokiaľ si farbíte vlasy doma, a kupujete si farbu v obchode, tak všetky farby aj značky sú vyrábané komerčne, bez nároku reklamácie ako chytia alebo čo sa stane s vlasmi.Veď kde sa pôjdete sťažovať ? V návode je to jasne dané a popísané, a to som spomínala  aj v 1.type.
Takže v podstate výber ten najlepšej je v neustálom hľadaní, lebo pri sledovaní reklám zistíte, že stále sa vyrábajú novšie a lepšie...Ale v podstate  sú všetky rovnaké...
Farby, ktoré sa používajú v kaderníctvach a salónoch, sú o niečom inom.
Tieto farby sú vyvíjané a testované v špeciálnych laboratóriách chemikmi, kaderníkmi a špecializovanými pracovníkmi. Niektoré značky sú kvalitnejšie, niektoré menej.
 Ak kaderníčka používa určitú značku, tak vám bude tvrdiť , že tá jej je najlepšia. To je úplne pochopiteľné. Aj ja si to myslím o našej značke JOICO. Ale dôležité aj je, aby kaderníčka poznala koloristiku farieb, technologické postupy pri miešaní farieb, mala estetické cítenie a  ešte sa aj trafila do vašej predstavy.Čim má kaderníčka viac praxe a skúseností, tak si vyberá a používa značku a farby nie len preto ako chytajú a ako dlho vydržia na vlasoch,  ale aj ako kvalitné a zdravé vlasy ostanú po aplikácii farby.
Takže milé dámy, nakoniec vy  samé si musíte odpovedať na otázku Aké farby sú najlepšie ?
Ak ste s farbou ktorú používate spokojná, chytá vám na vlasy ako chcete, prekryje 100 % šedivé vlasy, dlho vydrží  na vlasoch,nevymýva sa, vlasy sú po farbení zdravé a lesklé, proste spľňa vaše predstavy, tak potom tá vaša farba na vlasy je tá najlepšia ! Či si farbu kupujete alebo vám farbu dáva kaderníčka...
Ale ak máte nejaké pochybnosti a farba nie je to čo očakávate, tak radšej hľadajte kvalitu.Tu platí, že to najlacnejšie nebude to najlepšie...Každá kvalita niečo stojí, ale kvalita za rozumnú cenu je ten správny výber !!! :)))

Akú kvalitu ponúkame my v našom Salóne Pink, vám pre porovnanie pošlem nabudúce....